خرید سرور اچ پی

فروش سرور اچ پی

قیمت سرور اچ پی

نمایندگی سرور hp

قیمت سرور اچ پی و فروش سرور اچ پی و خرید سرور اچ پی :: خرید سرور hp
کانال کانال تلگرام کلیک کنید تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ

خرید سرور hp

قیمت سرور اچ پی | فروش سرور اچ پی | خرید سرور اچ پی

خرید سرور hp

قیمت سرور اچ پی | فروش سرور اچ پی | خرید سرور اچ پی

خرید سرور hp


تامین سرور های اچ پی را با ما باشید قیمت سرور اچ پی و فروش سرور اچ پی و خرید سرور اچ پی
فروش سرور
قیمت سرور
خرید سرور
نمانیدگی سرور
سرور اچ پی

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

در مورد فروش سرور HP DL380 G10 می‌توان گفت که شرکت‌های مختلفی واردات سرور DL380 G10 را انجام می‌دهند و میتوانید با قیمت حدود 70 میلیون تومان حداقل این سرور را خریداری کنید. این سرور با یک قیمت بسیار باور نکردنی وارد بازار ایران و هنوز هم می توان گفت این قیمت برای یک سرور DL380 بسیار تند است. با توجه به این که سرورها یک نیاز بسیار اساسی در تمام زیر ساخت‌های کشور هستند، قیمت بالای خرید سرور HP در داخل کشور تاثیرات بسیار جبران ناپذیری بر زیر ساخت‌های داخلی سازمان‌ها خواهد گذاشت و در مورد خرید سرور اچ پی DL380 G9 می‌توان گفت که آن زمان با 10 میلیون تومان می‌توانستید بهترین کانفیگ سرور DL380 G9 را خریداری کنید ولی خب با گذشت زمان و افزایش قیمت نرخ ارز، دیگر آن قیمت‌ها قابل دستیابی نیست. قیمت سرور HP DL380 G8 چیزی حدود 5 میلیوت تومان بود و شما میتوانستید بهترین کانفیگ سرور اچ پی مدل DL380 G8  را خریداری کنید.

 

 

 

 

عوامل مهم و اساسی در خرید سرور اچ پی

اکثر مشاغلی که از بیش از یک کامپیوتر استفاده می کنند از داشتن یک سرور سود می برند. برای مشاغلی که چندین کارمند دارند، سرورها امکان اشتراک گذاری آسان فایل، دسترسی از راه دور، ذخیره سازی ایمن تر و امنیت بسیار بیشتر را فراهم می کنند. با یک سرور، داده ها و منابع را می توان به راحتی بین همکاران به اشتراک گذاشت

سرور خیلی خوب هست ولی برای خرید سرور اچ پی  باید در مورد بسیاری از عوامل هم بررسی کنیم ببنیم چه عواملی در خرید سرور اچ پی مهم هستند ؟

5 نکته برای خرید سرور آیا نیاز به کنترل داده های خود دارید؟ اگر خرید سرور در برنامه شماست، در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند باید بدانید.

تمام این نکاتی که در اینجا گفته می شود برای خرید سرور اچ پی از اصل درست نمیباشد و ممکن هست در برخی مناطق کاری صحیح نباشد تمام هدف ما  این هست که برای خرید سرور اچ پی  این نکات کلیدی را در نظر بگیرید و از فروش سرور اچ پی این نکات رو درخواست کنید.

آیا زمان آن رسیده است که کسب و کار شما فایل سرور خود را داشته باشد؟ با توجه به هزینه حتی ابتدایی ترین سرور، که می تواند به هزاران سرور برسد، عاقلانه است که قبل از خرید سرور در نظر بگیرید که آیا می توانید بدون آن کار کنید یا خیر.

برای مثال، پیکربندی یک رایانه موجود برای دو برابر شدن به عنوان سرور امکان پذیر است - و کسب و کارهای کوچک اغلب از خدمات رایانش ابری استفاده می کنند که از نظر سفارشی سازی انعطاف پذیرتر هستند و نیازی به خرید تجهیزات ندارند. سرویس‌های همتا به همتا مانند Dropbox و Google Docs همچنین می‌توانند به کارمندان اجازه دهند فایل‌ها را از طریق یک شبکه امن به صورت رایگان به اشتراک بگذارند.

همه ی اینها مواردی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا از هزینه های اضافی خرید سرور اچ پی رهایی پیدا کنید و با سرور های ابری یا عمومی یا مجازی کار خود رو انجام بدهید ولی باز هم باید بیشتر در مورد خرید سرور اچ پی اطلاعات داشته باشید

با این حال، داشتن سرور داخلی مطمئناً مزایایی دارد. امنیتی که می تواند برای شبکه شما فراهم کند، همراه با توانایی کنترل تمام داده های خود در هر زمان معین وجود دارد. اگر میزبانی سرور خود را انتخاب کنید، دفتر شما باید آماده باشد تا مکانی امن از نظر فیزیکی برای آنها فراهم کند و از آسیب احتمالی ناشی از گرمای بیش از حد یا سرقت فیزیکی محافظت کند.

علاوه بر این، باید کارمندانی را برای مدیریت مجوزهای سرور منصوب کنید. همان ادمین سرور یا مسئول ای سی تی شرکت  یعنی شخص یا افرادی که برای تنظیم احزاب تعیین شده اند که می توانند به اطلاعات روی سرور نیز دسترسی داشته باشند. در حالی که این کار معمولاً به شکل یک بخش فناوری اطلاعات در سازمان‌های بزرگتر ارائه می‌شود، این کار می‌تواند در یک سازمان کوچک‌تر نیز توسط فردی با دانش فنی پیشرفته انجام شود.

به یاد داشته باشید که سرورهای شما چشم و گوش سیستم شبکه شما هستند و در صورت نقض اطلاعات حساس در خطر است. گزینه های خود را به خوبی مطالعه کنید، از جمله گزینه های جایگزین مانند ذخیره سازی ابری، و روشی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازها و بودجه کسب و کار شما مطابقت دارد. اگر زمان خرید فرا رسیده است، نکات زیر را از جان انگتس، مدیر ارشد فناوری شرکت میزبانی فایل Rackspace، که در سن آنتونیو، تگزاس مستقر است، در نظر بگیرید.

1.خرید سرور اچ پی  تناسب خوبی پیدا کنید.


انواع مختلفی از سرورها برای مجموعه ای از نیازها وجود دارد، بنابراین نیازهای کسب و کار خود را بر اساس آن ارزیابی کنید. می خواهید سرور شما چه کاری انجام دهد؟ اگر فقط نیاز به اشتراک گذاری فایل های اولیه دارید، می توانید یک هارد دیسک بی سیم را برای اشتراک گذاری فایل ها بین کارمندان در یک دفتر کوچک پیکربندی کنید. بیشتر مشاغل کوچک فقط به سروری به شکل یک واحد ذخیره سازی متصل به شبکه که به اترنت متصل می شود نیاز دارند. سه نمونه عبارتند از NetgearReadyNAS که قیمت آن از چند صد دلار تا هزاران دلار متغیر است، واحد Drobo که بسته به مقیاس واحد قیمت نیز دارد و Lenovo ThinkServer TS200v که از 349 دلار در دسترس است.

2. اجاره را در نظر بگیرید.


انگیتس می‌گوید: «به طور کلی، اکثر مردم به سمتی حرکت می‌کنند که از خرید سرورهای فیزیکی دور شده و به سمت ابر حرکت کنند. "اما اگر شما یک نیاز امنیتی بسیار خاص دارید، شاید برخی از دستورات از سوی یک سازمان دولتی وجود داشته باشد و داده ها نمی توانند دفتر شما را ترک کنند، این ممکن است دلیلی برای داشتن یک سرور باشد." بسیاری از شرکت ها فضای ذخیره سازی داده ها را با هزینه ماهانه به مشتریان اجاره می کنند و خدمات تعمیر و نگهداری را ارائه می دهند. Rackspace دارای خدمات اختصاصی و میزبانی ابری و هزینه ها در مقیاسی کشویی است که بر اساس ارزیابی شبکه بستگی به نیازهای دقیق شما دارد.

3. رشد آینده را پیش بینی کنید.


به طور کلی، درک فرآیند خرید یک فایل سرور با فضای کافی رم و هارد دیسک مشابه فرآیند خرید یک کامپیوتر معمولی است. با این حال، باید تعداد افرادی که به شبکه شما دسترسی خواهند داشت را در نظر بگیرید. "اگر یک یا تعداد انگشت شماری باشد، می توانید با یک سرور بسیار کوچک فرار کنید. اگر یک دوجین یا صد یا هر عددی باشد، باید در مورد سروری با قدرت پردازش کمی بیشتر فکر کنید. و حافظه بیشتر و شاید حتی ظرفیت شبکه بیشتر برای اینکه بتوانیم ترافیک را مدیریت کنیم." علاوه بر این، هنگام محاسبه تعداد کاربران شبکه، فضای هارد دیسک را نیز در نظر بگیرید. "فضای هارد معمولاً برای اکثر مردم قابل درک است، اما فقط به نوعی ایده ای از میزان فضایی که امروزه استفاده می کنید، سرعت افزایش حجم داده ها، ملاحظات مهمی هستند. شما نمی خواهید اندازه بگیرید. آن را برای نیازهای امروزی-شما می‌خواهید آن را برای شش ماه، یک سال، شاید حتی دو سال اندازه‌گیری کنید.»

 

4. مطمئن شوید که سرور شما می تواند گرما را تحمل کند.


همه ما از صداهای بلندی که یک دسکتاپ معمولی هنگام فعال شدن فن داخلی برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد فعال می شود آگاه هستیم. این اغلب در سرورهای کوچکتر اتفاق می افتد، به خصوص زمانی که یک اتاق تهویه مطبوع اختصاصی در داخل کسب و کار برای جلوگیری از این تأثیر وجود ندارد. تحقیقات آنلاین انجام دهید و با نماینده خدمات مشتری خود صحبت کنید تا سؤالات خاصی در مورد احتمال (و دفعات) رخ دادن گرمای بیش از حد بپرسید. Engates توضیح می‌دهد که سروری با مجموعه ویژگی‌های پیشرفته می‌تواند زمان داغ شدن بیش از حد را حس کند و برای جلوگیری از آسیب، خاموش شود. سروری از یک سازنده بدون نام گاهی اوقات فاقد این مکانیسم حفاظتی حسگر حرارت است.

 

5. ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که در سرورهای مشاغل کوچک تخصص دارد.


Dell و Hewlitt-Packard پشتیبانی عالی از خدمات مشتری را برای سرورهای فایل محلی ارائه می دهند.

برای بهترین نتایج، مگر اینکه کارکنان شما متشکل از متخصصان شبکه باشند، باید سخت افزار خود را از یک شرکت مشهور که در پشتیبانی از مشاغل کوچک تخصص دارد و می تواند قرارداد خدمات قابل توجهی را صادر کند، خریداری کنید. این اطمینان حاصل می کند که اگر مشکلی پیش بیاید، به پشتیبانی مشتریان شبانه روزی دسترسی خواهید داشت.

با این حال، اگر در حال حاضر تیمی متشکل از متخصصان فناوری اطلاعات در داخل هواپیما دارید، ممکن است این کار غیر ضروری باشد. "سرورهایی وجود دارند که دارای برند نیستند. آنها به نوعی سرورهای عمومی بدون نام هستند و ممکن است در برخی مواقع هزینه کمی داشته باشند. بدیهی است که شما همان قرارداد خدماتی را که از یک برند نامی دریافت می کنید، دریافت نمی کنید، اما اگر یک نفر در این زمینه به شما کمک کند، ممکن است به آن قرارداد خدمات نیاز نداشته باشید."

---------------------------------------------

زمانی در مراحل پیشرفت تقریباً هر کسب و کار کوچکی فرا می رسد که راه اندازی سرور شخصی شما بسیار منطقی است. این می تواند به دلیل:

     افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت تجارت الکترونیک شما
     مایل به اجرای تعدادی برنامه تجاری مختلف هستند
     نیاز به زمان و قابلیت اطمینان بیشتر
     و دلایل مختلف دیگر...

 

بلی بسیار می بینیم که سرور های بدون برند در بازار هم به فروش می رسد عملا شما باید همانقدری که برای خرید سرور غیر برند پول میدهید همانقدر هم انتظار داشته باشید

برای خرید سرور اچ پی دقیقا دوبرابر شاید هم سه برابر پول میدهید و سرویس خوبی بسته به قیمت سرور اچ پی دریافت مکنید این نکات رو مد نظر داشته باشید

قیمت سرور اچ پی و فروش سرور اچ پی و خرید سرور اچ پی

همانطور که می بینید، دلایل مختلفی وجود دارد که چرا شما ممکن است آماده راه اندازی سرور کسب و کار کوچک خود باشید. اما سوال بعدی این است که یک سرور کسب و کار کوچک چقدر هزینه دارد؟ سروری که انتخاب می کنید به مرکز کنترل کل تجارت شما تبدیل می شود. انتخاب تجهیزات مناسب برای پشتیبانی از نیازهای شما برای موفقیت کسب و کار شما ضروری است.

همچنین ببینید: لیست قیمت سرور مشاغل کوچک 2021 (PDF)

راه اندازی سرور اختصاصی خود برای تجارت شما ممکن است مقرون به صرفه تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.  استارت اولیه فکر مکنید بسیار هزینه بر هست و نیروی فنی کافی ندارید و من نمیتوانم ان سرور را مدیریت کنم

برای خرید سرور اچ پی و قیمت سرور که دارد بهانه های زیادی رو می تراشید و فکر مکنید اینطوری بهتر هست نگاهی به قیمت سرور می اندازید و میگویید اینهمه برای خرید سرور چه خبر هست ؟همه اینها را  در فروش خودتون در سایت فروشگاهی تان سرمایه گزاری مکنید و بزودی جواب این سرمایه گزاری یعنی خرید سرور را خواهید دید .

معایب

     بدون دسترسی فیزیکی به داده های ذخیره شده، اگر کسب و کار شما تعطیل می شود، باید داده ها را از سرور در حافظه محلی کپی کنید.
     خرید سخت افزار ممکن است برای مشاغلی که می خواهند سال ها در همان سخت افزار باقی بمانند ارزان تر باشد

خرید سرور

مزایای خرید سرور ا چ پی

     یک پرداخت بزرگ و پیش پرداخت برای نگرانی و سخت افزار تا زمانی که منسوخ نشود قابل استفاده است
     دسترسی فیزیکی به هارد دیسک برای ذخیره اطلاعات به صورت آفلاین

معایب خرید سرور اچ پی

     هزینه های اضافی برای برق، سرمایش و شبکه
     هیچ افزونگی معمولاً برای برق و شبکه موجود نیست
     برای محافظت از داده های سرور، هیچ سیستم امنیتی یا اطفاء حریق وجود ندارد
     هزینه های تعمیر و تعویض سخت افزار
     سخت افزار سرور

------------------------------------------------------------------------------------

فروش سرور اچ پی در ایران برخلاف سایر گشور ها کمی دردسر ها ومشکلات خاص خودش را دارد فروش سرور در اینجا بخاطر بودن بسیاری از تحریم ها دردسر های خاصی را برای شرکت های بازرگانی به همراه دارد ماهان شبکه ایرانیان برای فروش سرور اچ پی و خرید سرور اچ پی از کشور های خارجی سورس های بسیاری دارد که برای این امر و کمک برای تامین نیاز سرور های داخلی بسیار مهم و حیاطی هستند.

هم محل یابی یک سرور بعد از خرید سرور اچ پی چه مکانی برای ان مناسب هست.

مزایای

     سرور اچ پی به طور ایمن ذخیره شده و 24x7 نظارت می شود
     شبکه، برق و سرمایش اضافی سرور اچ پی ای
     کنترل دقیق آب و هوا با اطفاء حریق سرور اچ پی
     عقربه های 24x7 از راه دور سرور اچ پی

معایب

     هزینه سخت افزار اولیه سرور اچ پی
     مسئول تعویض سخت افزار در صورت خرابی سخت افزار سرور اچپی

ملاحظات قیمت گذاری سرور مشاغل کوچک

اکنون که با سه گزینه برای راه اندازی یک سرور کسب و کار کوچک آشنا شدید، بسته به نیاز شما چند نمونه از سناریوهای قیمت گذاری را بررسی خواهیم کرد.

هر کسب و کاری منحصر به فرد است و ما همیشه رزرو مشاوره سرور را توصیه می کنیم تا بتوانیم راه حلی را بر اساس نیازها و بودجه دقیق شما سفارشی کنیم. هزینه متوسط ​​اجاره سرور اختصاصی کسب و کار کوچک 100 تا 200 دلار در ماه است. شما همچنین می توانید یک سرور ابری را با شروع از 5 دلار در ماه راه اندازی کنید، اما اکثر مشاغل حدود 40 دلار در ماه هزینه می کنند تا منابع کافی داشته باشند. اگر می خواهید یک سرور برای دفتر خود خریداری کنید، ممکن است برای یک تجارت کوچک بین 1000 تا 3000 دلار هزینه داشته باشد.

هزینه یک سرور کسب و کار کوچک به مقدار CPU، پهنای باند، فضای دیسک و حافظه مورد نیاز بستگی دارد. ملاحظات دیگری نیز وجود دارد. اینها شامل RAID، حفاظت DDoS و نوع هارد درایو مورد استفاده در سرور ابری یا سرور اختصاصی است.

ما سرورهای مشاغل کوچک را بر اساس برخی نیازهای معمولی به سه دسته طبقه بندی کرده ایم.
حداقل نیازهای سرور اچ پی

سرورهای این دسته برای اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیکی کوچک یا شرکت، سرور ایمیل و ذخیره سازی فایل عالی هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
ابزار تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ